NEFES ve YAŞAM KOÇLUĞU

cfa5abfe-839d-4afb-a8c3-2ec9a41ead42

Seans talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz. GSM: 0532 553 98 69

Nasıl nefes alıyorsak öyle yaşıyoruz !

Hiç fark ettiniz mi nasıl nefes alıyorsunuz?

    Yaşantımız , aldığımız ilk nefes ve verdiğimiz son nefes arasında geçer. Su içmeden ya da yemek yemeden birkaç gün yaşamımızı sürdürebiliriz. Ancak nefes almadan en çok 2-3 dakika hayatta kalabiliriz.Doğduğumuzda ilk nefesi ciğerlerimize çektiğimizde, yaşamımız boyunca bize verilmiş en büyük hediyeyi almış oluruz.

    Nefes, bedenimizdeki hücrelerin yaşayabilmesi için gerekli olan oksijeni sağlar. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, yetişkin insanların çok büyük bir bölümü %30 un altında nefes kapasitesini kullanabiliyor. Sığ nefes almak nedeniyle alabileceğimiz enerjinin de en çok %30 unu kullanabiliyoruz ve yaşam enerjimiz de buna paralel düşük oluyor. Vücudumuza aldığımız oksijen miktarının artması, fiziksel, duygusal&zihinsel ve ruhsal anlamda bir şifalanmayı başlatıyor.

    Yeterli alınan oksijen bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasında önemli bir rol oynuyor.

“Bütün ciddi hastalık durumlarında ona eşlik eden bir düşük oksijen durumu bulgusu da vardır… Beden dokusunda düşük oksijen varlığı kesinlikle bir hastalığa işaret ediyordur… Hipoksiya veya dokularda oksijen eksikliği tüm dejeneratif hastalıkların temel nedenidir. Oksijen bütün hücreler için yaşamın kaynağıdır.” Dr. Stephen Levine

    Nefes seansları ile yaşamınıza alabileceğiniz en temel faydalardan birkaçı şunlardır:

    Fiziksel bedeninizde oksijenlenmeyi arttırdığı için, enerji düzeyinizin yükseldiğini farkedersiniz,

    Bağışıklık sisteminizde giderek daha düzgün çalışma sağladığı için, hastalanma sıklığınız azalır ya da etkilenmemeye başlarsınız.

    Zaman içinde bağımlılıklarınızdan özgürleşmenizi sağlayan bir araçtır.

    Stres kontrolü sağlar, endişeyi ve anksiyeteyi azaltır. Geçmişten gelen ifade edilmemiş duygusal çöplüklerden özgürleştirir ve travmaların etkilerini azaltır.

    Farkındalığı arttırır ve yaşamın neşe, keyif ve sevgi ile ifade edilmesine yardımcı olur. Ben yerine biz ve birlik bilincini oluşturur.

dscf6223_1

Nefes ve Yaşam Koçu Pelin EKER

    Bilişim sektöründe geçen uzun soluklu bir çalışma hayatım oldu. İş yoğunluğumun olduğu bir dönemde, nefes farkındalığı ve nefes ile dönüşüm kavramlarını deneyimlememi sağlayacak bir dizi seans aldım. Bu seansları almaya karar verme nedenim, sadece nefes alarak nasıl bir dönüşüm olduğunu merak ettiğim içindi. Seanslar bittiğinde yaklaşık 2 ay geçmişti ve kendimdeki farklılıkları analiz edince gerçekten şaşırtıcı sonuçlar oluştuğunu fark ettim. 10 yaşımda başlayan başağrıları, zaman içinde sinirsel migren olarak teşhis edilmiş ve yaşamımın kalitesini oldukça düşüren krizlere dönüşmüştü. Seanslar sonrasında artık yaşamımda bu ağrıların ve krizlerin olmadığını fark ettim. Bu benim için nefesimle şifalandığımın bir kanıtı oldu. Zaman içinde daha birçok içsel konuda da dönüşümlerin olduğunu fark ederek ilerledim. Nefesimi fark etmek, onunla şifalanmak çok değerli.

    Yaşamınızda size özel birçok yaşanmışlıklarınız ve nefesiniz var. Nefesinizi fark etmek ve özünüze dönmek, size verilmiş en muhteşem hediyeyi fark etmek ve kendinizi özgürleştirmek sizin elinizde.

    Nefes seansları için detaylı bilgi ya da randevu almak isterseniz arayabilirsiniz.

Bilgi ve randevu için;

    Gsm : 0532 553 98 69

    Randevu

@pelineker.official